Bitclub Network TÜRKİYE

Bitclub Network TÜRKİYE

BitClub Network Eylül 2014’te faaliyetlerine başlamıştır ve tek bir kişi ya da kuruma ait değildir; bizler uzmanlar, girişimciler, profesyoneller, ağ pazarlamacıları ve programlama tutkunlarından oluşan ve bu harekete katkıda bulunmak üzere bir araya gelmiş bir ekiptir. BitClub Network’e herkes katılabilir ve madencilik havuzlarımıza katılarak kazanç elde etmeye başlayabilir.

Sizlere Bitcoin sektöründe benzersiz ve doğru zamanlamaya sahip bir fırsat sunabilmek için kitle fonlamasının gücünü stratejik bir ödeme yapısıyla bir araya getirdik. Madencilikteki uzmanlığımızı kullanarak kazançlı madencilik fırsatları oluşturabildik ve iş ortaklığı yapımızı kullanarak tüm üyelerimizin kazanç potansiyelinden yararlanmasını başarabildik.

Konsept çok basittir! Bitcoin, Ethereum, Zcash ya da diğerleri için madencilik ekipmanı alırsınız ve yapılan madencilik miktarı için günlük olarak size ödeme yapılacaktır. Bu fırsatı diğer üyelerle paylaşırsanız ve onlar da madencilik donanımı satın alırsa siz de bu üyelerin alışverişleri kaynaklı olarak bir komisyona hak kazanırsınız.

Ne kadar paylaşırsanız o kadar kazanırsınız!

Üye sayımız artmaya devam ettikçe çok daha kazançlı fırsatlara katılma şansımız olmaktadır; hedefimiz bu heyecan verici yeni sektöre yatırım yapmaya devam etmekdir.